Slider

Teren w sąsiedztwie jeziora bielawskiego to doskonałe miejsce dla inwestorów. Walory krajobrazowe, czyste powietrze, bliskość gór i wody w jednym miejscu, to tylko część powodów, dla których warto zainwestować w okolicy jeziora bielawskiego. Gmina Bielawa oferuje do sprzedaży tereny inwestycyjne u podnóża najstarszych gór Europy – Gór Sowich. Atrakcyjnie usytuowany obszar przeznaczony jest zarówno dla działalności hotelarskiej, pensjonatowej, jak również innych usług turystycznych. Teren dedykowany jest także celom mieszkaniowym.

Piaszczysta plaża, molo z wyspą, przystań żeglarska, wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, wakeboard to największe atuty Jeziora Bielawskiego. Z uwagi na jego atrakcje i walory przyrodnicze, obszar Jeziora Bielawskiego posiada bardzo wysoki potencjał dla rozwoju turystyki wypoczynkowej, szczególnie wakacyjnej i weekendowej. Olbrzymie możliwości w dziedzinie turystyki stanowią doskonałe warunki do inwestowania w zakresie usług hotelarstwa, sportu, rekreacji i wypoczynku. Zapraszamy więc do wspólnego rozwijania turystyki w Bielawie.

Natomiast dzięki czystemu powietrzu oraz przepięknemu usytuowaniu, tereny pod zabudowę mieszkaniową spełnią oczekiwania pasjonatów środowiska naturalnego, którzy zapragną cieszyć się bliskością natury z dala od miejskiego zgiełku. Lokalizacja w rejonie Jeziora Bielawskiego to także świetna okazja dla deweloperów do inwestycji pod zabudowę wielorodzinną.